Login

Diğer Marka Hizmetleri

TurkMark Danışmanlık olarak sizlere,  markalarınızın kalitesini istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmeniz adına profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Her zaman markalarının en büyük destekçisi oluyoruz.(Marka yenileme,marka adres değişikliği,marka ünvan değişikliği işlemleri ile)
Markaların yenilenmesi, marka araştırmasının tekrar edilmesi, markaların geçerliliğinin kontrol edilmesi, tescil durumunda herhangi bir problem olup olmadığına bakılması bunlardan bazılarıdır. Kullanılan markanın en ince ayrıntısına kadar detaylıca incelenmesi gibi hizmetleri veren firmamız TurkMark Danışmanlık, yatırımlar yaparak geleceğe yürüdüğünüz bu yolda marka hizmetleri ile yanınızdadır.

TurkMark Diğer Marka Hizmetleri

Gelişen ticari ilişkiler ile birlikte firmalar, piyasalarda tutunmak için farklı yatırımlar yaparlar. Bu yatırımlar bazen markalarını kurarken çalışmaya başladıkları kategori ve alanla alakalı olmayan bir alanda da olabilir.
Bu durumda markanın içeriğini ve kategorisini genişletmek ve tescili yapılan markanın kategorisel açıdan bir sıkıntı yaşamaması için TurkMark Danışmanlık aracılığı ile diğer marka hizmetlerinin içeriğine girmektedir.

Alınan diğer marka hizmetleri ile birlikte markanın yenilenmesi, çalışma alanlarının belirlenmesi sağlanır. Marka geçerliliğinin sona ermesi beklenmeden yenilenmenin yapılması ve istikrarlı bir şekilde korunmasının sağlanması  hizmetleri müşterilere sağlanacaktır.
En genel karşılaşılan durumdan yola çıkılırsa, kullanılan markaların çalışma alanlarının genişlemesi ile birlikte marka yenileme işlemlerine de önem verilmelidir.
Çünkü marka hizmetleri kapsamında değerlendirilen ve uygulanan marka yenileme işlemleri, bir markanın devamı, kalitesi, prestiji, tescil işlemleri için zorunludur ve gereklidir. Markanın geçerliliği devam ederken yenileme işlemlerinin yapılması en mantıklı ve en doğru yoldur.
Bu yol izlendiğinde hiçbir aralık vermeden ve marka olarak hiçbir güvenlik açığı göstermeden Turk Mark Danışmanlık marka hizmetleri ile marka yenilenir. İstikrarlı bir şekilde yola devam edilir. Aksi takdirde mevcut markanın geçerliliğinin bitmesi beklenir.

Translate »
WordPress and WHMCS integration by i-Plugins